Pôžička Cofidis

Cofidis vám požičia až 150 tisíc Sk do 24 hodín. A čo viac? COFIDIS vám požičia až 150 tisíc Sk bez uvedenia účelu pôžičky. Spoločnosť Cofidis sa skrátka na nič nepýta, za to koná rýchlo a bez zbytočností. K vašej radosti a spokojnosti. Požičajte si peniaze ešte dnes a použite ich na čo potrebujete!

COFIDIS je spoločnosť, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004, ale vo Francúzsku vznikla už v roku 1982 a od tej doby sa stala de facto jednotkou v poskytovaní rýchlych pôžičiek bez udania dôvodu pôžičky. Vďaka pôžičke COFIDIS si môžete požičať sumu v rozmedzí 10 až 150 tisíc a tieto peniaze získate do 24 hodín od podpísania zmluvy, takú rýchlosť vám u takto vysokej pôžičky ponúkne len máloktorá konkurenčná spoločnosť. Ak by ste skutočne našli konkurencie schopnú firmu, tak vám rýchlosť pôžičky vyváža vysokými úrokmi a to iste nechcete.

COFIDIS ponúka množstvo doplnkových služieb a výhod pre svojich zákazníkov. Jenda z nich je rozhodne poistenie proti neschopnosti splácať a to ako zo zdravotných dôvodov, aj z pracovných dôvodov. Toto poistenie sa navyše nemusí sťahovať iba na vás, ale aj na vášho partnera, takže sa nemusíte ničoho báť.

Pôžička COFIDIS je bez poplatkov. U iných spoločností platíte okrem vysokých úrokov aj poplatky za zriadenie pôžičky, za maximálnu úrok, mesačné poplatky za vedenie úveru a za ďalšie nezmyselné služby, ktoré u COFIDIS jednoducho získate zadarmo. COFIDIS dokonca ponúka aj zvýhodnené úroky. Iné spoločnosti sú taky často doslova pancierové proti predčasnému splateniu úveru, a ak toto vôbec umožní, tak za veľmi nevýhodných podmienok pre klienta a za vysoké poplatky a sankcie. COFIDIS je opäť ďalej. Iba COFIDIS umožňuje predčasné splatenie pôžičky kedykoľvek a bez akýchkoľvek sankcií, čím vám môže ušetriť aj niekoľko tisíc korún.

Vybavenie pôžičky COFIDIS

Vo chvíli, keď sa rozhodnete požičať si na dovolenku, na auto, na nový počítač alebo proste len potrebujete rýchlo peniaze, tak vás v podstate delí už len niekoľko hodín od chvíle, kedy peniaze dostanete na svoj účet. Stačí si na niekoľko minút sadnúť k počítaču a pohodlne si po internete zažiadať o pôžičku COFIDIS, vyberiete si výšku úveru od 10 do 150 tisíc, dobu, po ktorú budete úver splácať a potom už nasleduje len vyhodnotenie žiadosti pracovníkmi spoločnosti COFIDIS a podpísania zmluvy. Nikto sa vás nepýta, na čo si pôžičku beriete. Peniaze sú vám odoslané do 24 hodín po podpísaní zmluvy a vy s nimi môžete manipulovať hneď po doručení.